KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491230
nr 1349 1230
Akvarell
Britt Roempke. Signerad, bärkorgar, 49x60cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:50:17
1.000 kr
1.100 kr